Blog

Seminarium Intelligence of Things, czyli o IoT w biznesie

Dodano: 2017-02-17

Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium "Intelligence of Things", czyli o IoT w biznesie, które odbędzie się w Gdańsku w dniu 28 lutego 2017, podczas którego nasz CEO Sebastian Sokół wspólnie z Michałem Furmankiewiczem z Microsoftu wypowiedzą się w tematyce "Jak zmienia się najbardziej tradycyjny biznes dzięki projektom IoT i potencjałowi chmury. Dwa słowa o nowoczesnych procesach przemysłowych.".

RNT partnerem ICONICS, wiodącego producenta rozwiązań SCADA/HMI, MES oraz Historian

Dodano: 2017-01-26

Z przyjemnością informujemy, ze nasza firma została oficjalnym integratorem oraz partnerem ICONICS, wiodącego producenta rozwiązań i oprogramowania klasy SCADA/HMI, Historian oraz MES.

MOLOS.cloud podczas Microsoft Azure Industry Days

Dodano: 2016-12-12

W dniu 8 grudnia 2016 nasi przedstawiciele zostali zaproszeni do zaprezentowania projektu MOLOS.cloud podczas warsztatów Azure Industry Days, które odbyły się w siedzibie Microsoftu w Warszawie. Nasz projekt cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a po prezentacji nasi przedstawiciele mieli okazję uczestniczyć w warsztatach i wspólnie z pracownikami Microsoftu opracowywać strategię sprzedaży rozwiązania dla klientów z segmentów Manufacturing, Power & Utilities.

Partnerstwo z Microsoft oraz prezentacja projektu MOLOS.cloud podczas Forum Nowoczesnej Produkcji

Dodano: 2016-11-14

W dniach 9-10 listopada 2016, nasza spółka uczestniczyła jako partner Microsoft podczas II Forum Nowoczesnej Produkcji. Nasi przedstawiciele mieli okazję zaprezentować uczestnikom nasz projekt MOLOS.cloud.

Układ sterowania i monitorowania parametrów pracy pięciu agregatów gazowych oraz rozdzielni w Uzbekistanie

Dodano: 2016-11-01

Nasza spółka pozyskała zlecenie na wykonanie układu sterowania i monitorowania parametrów pracy pięciu agregatów prądotwórczych gazowych oraz rozdzielni niskiego napięcia wraz z wdrożeniem w Republice Uzbekistanu. Zakończenie realizacji zadania przewidywana jest na początek 2017 roku.
Jest to kolejna, po wdrożeniu w PEC Jastrzębie-Zdrój, realizacja naszej spółki dla zakładów energetycznych w zakresie nadzoru na procesem wytwarzania energii elektrycznej z wykorzystaniem gazogeneratorów.

Ta strona używa plików cookies niezbędnych do poruszania się po serwisie oraz do celów statystycznych, jeśli się nie zgadzasz opuść stronę.

Rozumiem