Blog

RNT partnerem Microsoft w zakresie rozwiązań Przemysłu 4.0 podczas II Polish Manufacturing Excellence Summit

Dodano: 2016-09-26

Pragniemy poinformować, że nasza spółka wystąpi jako partner Microsoft podczas konferencji II Polish Manufacturing Excellence Summit, która odbędzie się w dniach 28-29 września w Hotelu Airport Okręcie w Warszawie. Zaprezentujemy oferowany przez nas system MOLOS.cloud jako przykład wykorzystania platformy Microsoft Azure w realizacji wyzwań Przemysłu 4.0.

RNT wykona kolejne etapy budowy przemysłowej sieci dostępowej 10G w KGHM Polska Miedź S.A. o/ZG Rudna

Dodano: 2016-09-26

Z przyjemnością informujemy, że nasza spółka zawarła umowę z KGHM Polska Miedź S.A. na budowę dwóch kolejnych etapów przemysłowej sieci dostępowej w ZG Rudna.
Kontrakt obejmuje m.in. opracowanie projektów technicznych, dostawę dołowych koncentratorów wyposażonych w światłowodowe przełączniki rdzeniowe 10G L3, integrację z istniejącą siecią ABB FOX515, zabudowę i uruchomienie aktywnych multiplekserów CWDM, rozbudowę serwerowni nadzoru i zarządzania sieci oraz oprogramowania SCADA, dostawę systemu zasilania gwarantowanego, a także przeszkolenie załogi w zakresie eksploatacji sieci i infrastruktury serwerowej.
Prace zakończone zostaną końcem pierwszego kwartału 2017 roku.

Oficjalna premiera projektu MOLOS.cloud

Dodano: 2016-09-02

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty zestaw usług z zakresu Przemysłu 4.0 oraz IoT.
MOLOS.cloud to zestaw rozwiązań chmurowych przeznaczonych do akwizycji, prezentacji oraz analizy danych z procesów przemysłowych mających na celu zwiększanie wydajności procesów, wykrywania potencjalnych usterek oraz redukcji kosztów wymaganych do utrzymania infrastruktury SCADA.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na dedykowaną stronę WWW projektu: www.molos.cloud

XVIII Sympozjum ENERGETYKA BEŁCHATÓW

Dodano: 2016-07-21

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznego Sympozjum Naukowo-Technicznego ENERGETYKA BEŁCHATÓW, które odbędzie się w dniach 5-7 września 2016. Na naszym stoisku będzie możliwość zapoznania się z nowymi rozwiązaniami naszej spółki w zakresie Przemysłu 4.0 oraz rozwiązań chmurowych przeznaczonych dla energetyki.
W szczególności przedstawimy zagadnienia związane z migracją systemów SCADA do rozwiązań chmurowych, wykorzystaniem technologii IoT na potrzeby zdalnego nadzoru nad procesami technologicznymi oraz rozwiązania w zakresie uczenia maszynowego pozwalające na przewidywanie awarii oraz optymalizację procesów.

Nagroda dla RNT podczas warsztatów IPA 2016

Dodano: 2016-06-01

Z przyjemnością informujemy, że dziewiąty rok z rzędu nasza spółka osiągnęła najwyższą sprzedaż pakietu SCADA Asix co zostało docenione przyznaną nam nagrodą podczas tegorocznych warsztatów szkoleniowych dla autoryzowanych Integratorów Pakietu Asix.

Ta strona używa plików cookies niezbędnych do poruszania się po serwisie oraz do celów statystycznych, jeśli się nie zgadzasz opuść stronę.

Rozumiem