Blog

RNT wdroży szynę ESB w LW Bogdanka na potrzeby budowy platformy do wymiany danych pomiędzy systemami IT

Dodano: 2015-11-03

Z przyjemnością informujemy, że nasza spółka zawarła umowę z kopalnią LW Bogdanka obejmującą wdrożenie szyby ESB (Enterprise Service Bus) w celu budowy platformy integracyjnej na potrzeby wymiany danych pomiędzy systemami informatycznymi kopalni. Kontrakt obejmuje dostawę wymaganych licencji (MS BizTalk Server 2013), instalację na klastrze VMWare, przeprowadzenie wdrożenia, przeszkolenie załogi, a także zapewnienie usług serwisu powdrożeniowego.

Targi MTGPEiH KATOWICE 2015

Dodano: 2015-08-31

Po raz kolejny nasza firma prezentuje swoją ofertę na największych targach w Europie, które odbywają się cyklicznie w Katowicach, na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego SPODEK.

Serdecznie zapraszamy na odwiedzenie naszej ekspozycji znajdującej się w sektorze B, wewnątrz Spodka, na płycie głównej. Mamy nadzieję, że łatwo będzie trafić, ponieważ nad stoiskiem znajdować się będzie punkt nawigacyjny w postaci słusznych rozmiarów balonu. Zaprezentujemy najnowsze produkty oraz systemy informatyczne jak również znane i rozwijane wciąż aplikacje, które pracują obecnie na wielu obiektach spółek węglowych.Poniżej adres oraz godziny otwarcia:

Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Spodek al. Korfantego 35 40-005 Katowice

08 września – wtorek godz. 10.00 – 17.00
09 września – środa godz. 10.00 – 17.00
10 września – czwartek godz. 10.00 – 17.00
11 września – piątek godz. 10.00 – 16.30

Nagroda dla RNT podczas warsztatów IPA 2015

Dodano: 2015-05-28

Z przyjemnością informujemy, że siódmy rok z rzędu nasza spółka osiągnęła najwyższą sprzedaż pakietu SCADA Asix co zostało docenione przyznaną nam nagrodą podczas tegorocznych warsztatów szkoleniowych dla autoryzowanych Integratorów Pakietu Asix.

RNT dostarczy wysokowydajny system lotniczy do patrolowanie zwałów węgla dla KWK Brzeszcze

Dodano: 2015-05-04

Z przyjemnością informujemy, że nasza spółka podpisała umowę z KWK Brzeszcze na dostawę wysokowydajnego systemu lotniczego umożliwiającego patrolowanie zwałów węgla z wykorzystaniem bezzałogowego statku powietrznego (drona) wyposażonego w kamerę szerokokątną FullHD lub stabilizowaną kamerę termowizyjną.
System umożliwiać będzie m.in. bezpieczne wykrywanie ognisk zapalnych zwałów węgla, a także analizę objętości zwałów oraz transmisję online obrazu z drona do eksploatowanego w kopalni systemu SAURON. Dostarczony statek powietrzny posiadał będzie funkcję auto-nawigacji umożliwiającą samoczynny start, lądowanie oraz przelot pomiędzy wybranymi punktami pośrednimi z uwzględnieniem zmiennej wysokości punktów.
W ramach kontraktu zapewniamy także przeszkolenie dla operatorów bezzałogowych statków powietrznych zakończone egzaminem umożliwiającym uzyskanie uprawnień pilota (VLOS, BVLOS) dla wybranych pracowników kopalni.
Wkrótce na naszych stronach zaprezentujemy więcej informacji w zakresie tego innowacyjnego rozwiązania i zachęcamy wszystkich zainteresowanych podobną technologią do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

RNT dostarczyła światłowodową sieć przemysłową dla KWK Ziemowit

Dodano: 2015-03-12

W ramach zadania budowy infrastruktury światłowodowej na dole i powierzchni kopalni wraz z zabudową systemu telewizji przemysłowej w wyrobiskach realizowanego w KWK Ziemowit, nasza spółka zrealizowała dostawy dla głównego wykonawcy w zakresie m.in.:
Dostawy koncentratorów danych, okablowania światłowodowego oraz przełącznic,
Dostawy przemysłowych przełączników zarządzalnych dla realizacji dedykowanych pierścieni danych,
Dostawy przemysłowych przełączników zarządzalnych dla realizacji dedykowanego pierścienia wideo,
Dostawy 23szt. kamer dołowych RKIP wyposażonych w zespoły kamery Axis P1354,
Dostawy osprzętu serwerowego oraz oprogramowania Milestone,
Dostawy dołowych stanowisk wizualizacji RPC,
Dostawy oprogramowania RNTnet oraz NEMEZIS 3D na potrzeby systemu monitoringu sieci transmisyjnej oraz zasilania gwarantowanego.

Ta strona używa plików cookies niezbędnych do poruszania się po serwisie oraz do celów statystycznych, jeśli się nie zgadzasz opuść stronę.

Rozumiem